HAKKIMIZDA

MİSYONUMUZ

1982 yılında çımış olduğumuz bu yolda her geçen gün kendimizi çağın teknolojisine göre yenileyerek hizmet vermekteyiz. Bulunduğumuz bu sektörde kuruluşumuzun kendi bünyesinde sürekli geliştirerek rakiplerine örnek olabilecek bir konuma getirmekteyiz. Almış olduğumuz mesleki eğitim ve tecrübeyle siz değeli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet verebilme adına güçlü ve deneyimli bir kadro oluşturarak,1991 yılında Taşkın Ticari Ve Endüstriyel Soğutma Sistemleri'ni kurduk. 33 yıllık tecrübesiyle,hizmeti kendine ilke edinmiş güçlü servis kadrosuyla,teknolojik techizat ve donanımıyla siz değerli müşterilerimize 7/24  mühendislik,danışmanlık ve taahhüt hizmeti vermektedir. Endüstriyel soğutma sanayi sektöründe,şirketimiz büyük projelere  imza atmış ve bu projelere profesyonel bir ekip çalışmasıyla hayata geçirmiştir.

Ayrıca siz değeli müsterilerimize yeni projeler tasarlıyarak günümüz çağında en değerli kaynak olan enerjiyi daha az tüketen ve daha fazla verim alınan,uzun ömürlü ve bir o kadar da kaliteli cihazlar üretmekteyiz.

Çalışmalarımızda ki ilk önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti sağlamak,bütün yenililere açık hizmet sunabilmek ve alanında en iyisi olabilmektir.

VİZYONUMUZ

Projelerimiz taviz vermeyeceğimiz çalışma disiplinimizle gerçekleştirmek.

Her adımımızda kendimizi yeniliyerek bu sektörde öncülük edebilmek.

Geldiğimiz konum ne olursa olsun her çalışmada memnuniyetin ve verimi en yüksek tutabilmek.

Rakiplerine örnek çalışmalarla ulusal ve uluslar arası anlamda alanında ; kalite,servis,verim ve teknolojik yönlerde en iyisi olabilmek.

Misyonumuz ve vizyonumuz işletme sahibimizden servis çalışanımıza kadar bütün Taşkın Ticari Ve Endüstriyel Soğuma Sistemleri ailesinin vazgeçilmez ilkelerindendir.